CD19FD102JO3
CD19FD102JO3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
STD_DIPPED-1702530.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Mica Capacitors MICA 1nF 500V
auf Bestellung 333 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19FD102JO3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.650" L x 0.220" W (16.50mm x 5.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.520" (13.20mm), Capacitance: 1000 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19FD102JO3 CD19FD102JO3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors MICA 1nF 500V
auf Bestellung 279 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CD19FD102JO3 CD19FD102JO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.650" L x 0.220" W (16.50mm x 5.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.520" (13.20mm)
Capacitance: 1000 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 659 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
CD19FD102JO3 CD19FD102JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors MICA 1nF 500V