CD19FD112JO3F
CD19FD112JO3F Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 1100PF 5% 500V RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.650" L x 0.220" W (16.50mm x 5.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.520" (13.20mm)
Capacitance: 1100 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 2105 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19FD112JO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 1100PF 5% 500V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.650" L x 0.220" W (16.50mm x 5.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.520" (13.20mm), Capacitance: 1100 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19FD112JO3F CD19FD112JO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 1100pF 500V 5%