CD19FD132GO3F
CD19FD132GO3F Cornell Dubilier - CDE
STD-DIPPED-27896.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 1300pF 500V +/-2%
auf Bestellung 50 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19FD132GO3F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 1300PF 2% 500V RADIAL, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.661" L x 0.220" W (16.80mm x 5.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.520" (13.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 1300 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19FD132GO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 1300PF 2% 500V RADIAL
Tolerance: ±2%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.661" L x 0.220" W (16.80mm x 5.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.520" (13.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1300 pF
Voltage - Rated: 500 V