CD19FD181FO3F
CD19FD181FO3F Cornell Dubilier - CDE
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 180pF 500V 1%
auf Bestellung 62 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19FD181FO3F Cornell Dubilier - CDE
Description: MICA CAPACITORS 180PF 500V 1%, Tolerance: ±1%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.344" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Capacitance: 180 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19FD181FO3F CD19FD181FO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: MICA CAPACITORS 180PF 500V 1%
Tolerance: ±1%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.344" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Capacitance: 180 pF
Voltage - Rated: 500 V