CD19FD182GO3
CD19FD182GO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 1800PF 2% 500V RADIAL
Tolerance: ±2%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.669" L x 0.240" W (17.00mm x 6.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm)
Capacitance: 1800 pF
Voltage - Rated: 500 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19FD182GO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 1800PF 2% 500V RADIAL, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.669" L x 0.240" W (17.00mm x 6.10mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm), Capacitance: 1800 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CD19FD182GO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19FD182GO3 CD19FD182GO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 1800pF 500V 2%