CD19FD222GO3F
CD19FD222GO3F Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 2200PF 2% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.669" L x 0.252" W (17.00mm x 6.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm)
Capacitance: 2200 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 1523 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19FD222GO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 2200PF 2% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.669" L x 0.252" W (17.00mm x 6.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm), Capacitance: 2200 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CD19FD222GO3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19FD222GO3F CD19FD222GO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 2200pF 500V 2%