CD19FD332FO3F
CD19FD332FO3F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
STD_DIPPED-1702530.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Mica Capacitors 3300pF 500V 1%
auf Bestellung 208 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19FD332FO3F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP MICA 3300PF 1% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±1%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.681" L x 0.291" W (17.30mm x 7.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19FD332FO3F CD19FD332FO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 3300PF 1% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±1%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.681" L x 0.291" W (17.30mm x 7.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
Voltage - Rated: 500 V