CD19FD362JO3F
CD19FD362JO3F Cornell Dubilier - CDE
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 3600pF 500V 5%
auf Bestellung 138 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19FD362JO3F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 3600PF 5% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.681" L x 0.299" W (17.30mm x 7.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm), Capacitance: 3600 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19FD362JO3F CD19FD362JO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 3600PF 5% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.681" L x 0.299" W (17.30mm x 7.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm)
Capacitance: 3600 pF
Voltage - Rated: 500 V