CD19FD501FO3
CD19FD501FO3 Cornell Dubilier - CDE
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 500pF 500V 1%
auf Bestellung 202 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19FD501FO3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 500PF 1% 500V RADIAL, Tolerance: ±1%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.642" L x 0.201" W (16.30mm x 5.10mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 500 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19FD501FO3 CD19FD501FO3 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) STD_DIPPED-1702530.pdf Mica Capacitors 500pF 500V 1%
auf Bestellung 97 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CD19FD501FO3 CD19FD501FO3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 500pF 500V 1%
auf Bestellung 137 Stücke:
CD19FD501FO3 CD19FD501FO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 500PF 1% 500V RADIAL
Tolerance: ±1%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.642" L x 0.201" W (16.30mm x 5.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 500 pF
Voltage - Rated: 500 V