CD19FD512JO3
CD19FD512JO3 Cornell Dubilier - CDE
STD-DIPPED-27896.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 5100pF 500V 5%
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19FD512JO3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 5100PF 5% 500V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.709" L x 0.370" W (18.00mm x 9.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 5100 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19FD512JO3 CD19FD512JO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 5100PF 5% 500V RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.709" L x 0.370" W (18.00mm x 9.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5100 pF
Voltage - Rated: 500 V