CD19FD621GO3F
CD19FD621GO3F Cornell Dubilier - CDE
STD-DIPPED-27896.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 620pF 500V +/-2%
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19FD621GO3F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 620PF 2% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.650" L x 0.201" W (16.50mm x 5.10mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 620 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CD19FD621GO3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19FD621GO3F CD19FD621GO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 620PF 2% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.650" L x 0.201" W (16.50mm x 5.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 620 pF
Voltage - Rated: 500 V