CD30FD103FO3
CD30FD103FO3 Knowles / Illinois Capacitor
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Mica Capacitors 10000pF 500V +/-1%
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD30FD103FO3 Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP MICA 10000PF 1% 500V RADIAL, Tolerance: ±1%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.799" L x 0.339" W (20.30mm x 8.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.437" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.890" (22.60mm), Capacitance: 10000 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CD30FD103FO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD30FD103FO3 CD30FD103FO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 10000PF 1% 500V RADIAL
Tolerance: ±1%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.799" L x 0.339" W (20.30mm x 8.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.437" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.890" (22.60mm)
Capacitance: 10000 pF
Voltage - Rated: 500 V
Produkt ist nicht verfügbar
CD30FD103FO3 CD30FD103FO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 10000pF 500V +/-1%