CD30FD103FO3F
CD30FD103FO3F Cornell Dubilier - CDE
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 10nF 500V 1%
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD30FD103FO3F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 10000PF 1% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±1%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.799" L x 0.339" W (20.30mm x 8.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.437" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.890" (22.60mm), Capacitance: 10000 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD30FD103FO3F CD30FD103FO3F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 10nF 500V 1%
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CD30FD103FO3F CD30FD103FO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 10000PF 1% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±1%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.799" L x 0.339" W (20.30mm x 8.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.437" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.890" (22.60mm)
Capacitance: 10000 pF
Voltage - Rated: 500 V