CD30FD103GO3
CD30FD103GO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 10000PF 2% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.799" L x 0.339" W (20.30mm x 8.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.437" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.890" (22.60mm)
Capacitance: 10000 pF
Voltage - Rated: 500 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD30FD103GO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 10000PF 2% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.799" L x 0.339" W (20.30mm x 8.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.437" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.890" (22.60mm), Capacitance: 10000 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CD30FD103GO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD30FD103GO3 CD30FD103GO3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 10000pF 500V +/-2%