CD30FD203JO3F
CD30FD203JO3F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
STD_DIPPED-1702530.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Mica Capacitors 20nF 500V 5%
auf Bestellung 47 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD30FD203JO3F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP MICA 0.02UF 5% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.831" L x 0.449" W (21.10mm x 11.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.437" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.921" (23.40mm), Capacitance: 0.02 µF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD30FD203JO3F CD30FD203JO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 20nF 500V 5%
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CD30FD203JO3F CD30FD203JO3F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 20nF 500V 5%
auf Bestellung 35 Stücke:
CD30FD203JO3F CD30FD203JO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 0.02UF 5% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.831" L x 0.449" W (21.10mm x 11.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.437" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.921" (23.40mm)
Capacitance: 0.02 µF
Voltage - Rated: 500 V