CD30FD682FO3
CD30FD682FO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 6800PF 1% 500V RADIAL
Tolerance: ±1%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.780" L x 0.299" W (19.80mm x 7.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.437" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 49 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD30FD682FO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 6800PF 1% 500V RADIAL, Tolerance: ±1%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.780" L x 0.299" W (19.80mm x 7.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.437" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 6800 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CD30FD682FO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD30FD682FO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CD10-553027.pdf Mica Capacitors 6800pF 500V +/-1%