CD30FD822JO3F
CD30FD822JO3F Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 8200PF 5% 500V RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.791" L x 0.319" W (20.10mm x 8.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.437" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm)
Capacitance: 8200 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 249 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD30FD822JO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 8200PF 5% 500V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.791" L x 0.319" W (20.10mm x 8.10mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.437" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm), Capacitance: 8200 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD30FD822JO3F CD30FD822JO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CDUB_S_A0011718445_1-2540069.pdf Mica Capacitors 8200pF 500V 5%