CD4ED680JO3F
CD4ED680JO3F Cornell Dubilier - CDE
CD4-1488762.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 68pF 500V +/-5%
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD4ED680JO3F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 68PF 5% 500V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Capacitance: 68 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CD4ED680JO3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD4ED680JO3F CD4ED680JO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CD4.pdf Description: CAP MICA 68PF 5% 500V RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Capacitance: 68 pF
Voltage - Rated: 500 V