CD4FC751GO3F
CD4FC751GO3F Cornell Dubilier Knowles
CD4.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL
Tolerance: ±2%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.311" (7.90mm)
Capacitance: 750 pF
Voltage - Rated: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD4FC751GO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL, Tolerance: ±2%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.311" (7.90mm), Capacitance: 750 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Weitere Produktangebote CD4FC751GO3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD4FC751GO3F CD4FC751GO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CD4.pdf Mica Capacitors 750pF 300V 2%
Produkt ist nicht verfügbar
CD4FC751GO3F CD4FC751GO3F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor CD4.pdf Mica Capacitors 750pF 300V 2%