CD5CC100DO3
CD5CC100DO3 Cornell Dubilier - CDE
MINI-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors MICA 10pF300VD
auf Bestellung 194 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD5CC100DO3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 10PF 0.5PF 300V RADIAL, Tolerance: ±0.5pF, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.272" L x 0.110" W (6.90mm x 2.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.118" (3.00mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Capacitance: 10 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD5CC100DO3 CD5CC100DO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MINI-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 10PF 0.5PF 300V RADIAL
Tolerance: ±0.5pF
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.272" L x 0.110" W (6.90mm x 2.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.118" (3.00mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Capacitance: 10 pF
Voltage - Rated: 300 V