CD5CC120DO3
CD5CC120DO3 Cornell Dubilier Knowles
MINI-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 12PF 0.5PF 300V RADIAL
Tolerance: ±0.5pF
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.272" L x 0.110" W (6.90mm x 2.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.118" (3.00mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Capacitance: 12 pF
Voltage - Rated: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD5CC120DO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 12PF 0.5PF 300V RADIAL, Tolerance: ±0.5pF, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.272" L x 0.110" W (6.90mm x 2.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.118" (3.00mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Capacitance: 12 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Weitere Produktangebote CD5CC120DO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD5CC120DO3 CD5CC120DO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MINI-DIPPED.pdf Mica Capacitors 12pF 300V +/-0.5pF