CD5EC330JO3F
CD5EC330JO3F Cornell Dubilier Knowles
MINI-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 33PF 5% 300V RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.272" L x 0.130" W (6.90mm x 3.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.118" (3.00mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Capacitance: 33 pF
Voltage - Rated: 300 V
auf Bestellung 2280 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD5EC330JO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 33PF 5% 300V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.272" L x 0.130" W (6.90mm x 3.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.118" (3.00mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Capacitance: 33 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD5EC330JO3F CD5EC330JO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MINI_DIPPED-3081588.pdf Mica Capacitors 33pF 300V 5%