CD5EC620JO3F
CD5EC620JO3F Cornell Dubilier Knowles
MINI-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 62PF 5% 300V RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.272" L x 0.150" W (6.90mm x 3.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.118" (3.00mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Capacitance: 62 pF
Voltage - Rated: 300 V
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD5EC620JO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 62PF 5% 300V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.272" L x 0.150" W (6.90mm x 3.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.118" (3.00mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Capacitance: 62 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD5EC620JO3F CD5EC620JO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MINI-DIPPED.pdf Mica Capacitors 62pF 300V 5%