CD5EC750JO3
CD5EC750JO3 Knowles / Illinois Capacitor
MINI-DIPPED.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Mica Capacitors 75pF 63V 0.2
auf Bestellung 74 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD5EC750JO3 Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP MICA 75PF 5% 300V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.272" L x 0.161" W (6.90mm x 4.10mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.118" (3.00mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Capacitance: 75 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Weitere Produktangebote CD5EC750JO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD5EC750JO3 CD5EC750JO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MINI-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 75PF 5% 300V RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.272" L x 0.161" W (6.90mm x 4.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.118" (3.00mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Capacitance: 75 pF
Voltage - Rated: 300 V