CD6CD100DO3
CD6CD100DO3 Cornell Dubilier Knowles
MINI-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 10PF 0.5PF 500V RADIAL
Tolerance: ±0.5pF
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.276" L x 0.094" W (7.00mm x 2.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.173" (4.40mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD6CD100DO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 10PF 0.5PF 500V RADIAL, Tolerance: ±0.5pF, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.276" L x 0.094" W (7.00mm x 2.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.173" (4.40mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD6CD100DO3 CD6CD100DO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MINI-DIPPED.pdf Mica Capacitors 10pF 500V 0.5pF