CD6ED220JO3
CD6ED220JO3 Cornell Dubilier - CDE
MINI-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 22pF 500V 5%
auf Bestellung 73 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD6ED220JO3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 22PF 5% 500V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.276" L x 0.094" W (7.00mm x 2.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.173" (4.40mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm), Capacitance: 22 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CD6ED220JO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD6ED220JO3 CD6ED220JO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MINI-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 22PF 5% 500V RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.276" L x 0.094" W (7.00mm x 2.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.173" (4.40mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm)
Capacitance: 22 pF
Voltage - Rated: 500 V