Produkte > TDK > CD70-B2GA221KYGKA 220 пкФ 400 ВАС
CD70-B2GA221KYGKA 220 пкФ 400 ВАС TDK
Hersteller: TDK
Ceramic Disc Capacitors 220PF X1:440VAC Y1:400VAC, 10%, 7*10mm, -25 +125C Група товару: Конденсатори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD70-B2GA221KYGKA 220 пкФ 400 ВАС TDK