Produkte > TDK > CD70ZU2GA102MYNKA
CD70ZU2GA102MYNKA
CD70ZU2GA102MYNKA TDK
CD_Series_Rev2013.pdf
Hersteller: TDK
Safety Capacitors SUGGESTED ALTERNATE 810-CD45E2GA102M-VKA
auf Bestellung 1855 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD70ZU2GA102MYNKA TDK
Description: CAP CER 1000PF 440VAC Z5U RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote CD70ZU2GA102MYNKA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD70ZU2GA102MYNKA CD70ZU2GA102MYNKA Hersteller : TDK Corporation CD_Series_Rev2013.pdf Description: CAP CER 1000PF 440VAC Z5U RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 pF