CDA15CD150JO3
CDA15CD150JO3 Knowles / Illinois Capacitor
CDA15.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Mica Capacitors 15pF 500V 5%
auf Bestellung 216 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDA15CD150JO3 Knowles / Illinois Capacitor
Description: MICA, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.429" L x 0.142" W (10.90mm x 3.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.201" (5.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm), Capacitance: 15 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDA15CD150JO3 CDA15CD150JO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CDA15.pdf Description: MICA
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.429" L x 0.142" W (10.90mm x 3.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.201" (5.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm)
Capacitance: 15 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 341 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
CDA15CD150JO3 CDA15CD150JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CDUB_S_A0000231964_1-2539989.pdf Mica Capacitors 15pF 500V 5%