Produkte > ERP POWER, LLC > CDB260W-0860-400-W
CDB260W-0860-400-W
CDB260W-0860-400-W ERP Power, LLC
cdb260-series-datasheet.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: LED DRVR CC AC/DC 260W DIM
Features: OCP, OTP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.54" L x 2.00" W x 1.52" H (216.9mm x 50.8mm x 38.6mm)
Voltage - Output: 304 ~ 400V, 228 ~ 300V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Ratings: IP66
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 650mA, 860mA
Dimming: Analog, Bluetooth
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 260 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDB260W-0860-400-W ERP Power, LLC
Description: LED DRVR CC AC/DC 260W DIM, Features: OCP, OTP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.54" L x 2.00" W x 1.52" H (216.9mm x 50.8mm x 38.6mm), Voltage - Output: 304 ~ 400V, 228 ~ 300V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Ratings: IP66, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 650mA, 860mA, Dimming: Analog, Bluetooth, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 260 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote CDB260W-0860-400-W
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDB260W-0860-400-W CDB260W-0860-400-W Hersteller : ERP cdb260-series-datasheet.pdf LED Power Supplies 260W CC 325-860mA Removable antenna