CDH53-151JC Sumida America Components Inc.
CDH53 S-074-506.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 150UH 310MA 2.4MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 2.4mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 310 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDH53-151JC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 150UH 310MA 2.4MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 2.4mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 310 mA.