CDLC152P2R7K04
CDLC152P2R7K04 Cornell Dubilier Knowles
CDLC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP 1500F 0% +20% 2.7V CHAS MNT
Packaging: Tray
Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.390" Dia x 3.346" L (60.70mm x 85.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Screw Terminals
ESR (Equivalent Series Resistance): 0.47mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Capacitance: 1500 F
Voltage - Rated: 2.7 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDLC152P2R7K04 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP 1500F 0% +20% 2.7V CHAS MNT, Packaging: Tray, Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.390" Dia x 3.346" L (60.70mm x 85.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Screw Terminals, ESR (Equivalent Series Resistance): 0.47mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Capacitance: 1500 F, Voltage - Rated: 2.7 V.