CDPH45D13FHF-3R3MC
CDPH45D13FHF-3R3MC Sumida America Components Inc.
CDPH45D16F.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.8A 96 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.185" L x 0.177" W (4.70mm x 4.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 96mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.76A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDPH45D13FHF-3R3MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.8A 96 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.185" L x 0.177" W (4.70mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 96mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.76A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.