Produkte > KEMET > CDR32BX103BKUR
CDR32BX103BKUR
CDR32BX103BKUR KEMET
CDR32BX103BKUR.pdf
Hersteller: KEMET
Description: CAP CER 10000PF 100V 10% BX 1206
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Failure Rate: R (0.01%)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 12150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR32BX103BKUR KEMET
Description: CAP CER 10000PF 100V 10% BX 1206, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Failure Rate: R (0.01%), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR32BX103BKUR CDR32BX103BKUR Hersteller : KYOCERA AVX Components cdr3135.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V BX 10% Pad SMD 1206 (0.01%FR) 125°C Bulk
auf Bestellung 134 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22