Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH127MNNP-100MC
CDRH127MNNP-100MC
CDRH127MNNP-100MC Sumida Corporation
cdrh127mnen.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 10uH 20% 100KHz Ferrite 6.3A 0.0176Ohm DCR T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH127MNNP-100MC Sumida Corporation