Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH12D78RNP-100MC
CDRH12D78RNP-100MC
CDRH12D78RNP-100MC Sumida Corporation
99641870136076cdrh12d78r.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 10uH 20% 100KHz Ferrite 5.9A 0.0187Ohm DCR T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH12D78RNP-100MC Sumida Corporation