Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH12D78RNP-102MC
CDRH12D78RNP-102MC
CDRH12D78RNP-102MC Sumida Corporation
99641870136076cdrh12d78r.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 1000uH 20% 100KHz Ferrite 0.52A 1.458Ohm DCR T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH12D78RNP-102MC Sumida Corporation