Produkte > SUMIDA > CDRH3D16/LDNP-100NC
CDRH3D16/LDNP-100NC SUMIDA
CDRH3D16_LD.pdf
Hersteller: SUMIDA
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH3D16/LDNP-100NC SUMIDA
Description: FIXED IND 10UH 1.07A 190 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 190mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 460mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.07 A.
Weitere Produktangebote CDRH3D16/LDNP-100NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH3D16LDNP-100NC
auf Bestellung 5400 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
CDRH3D16/LDNP-100NC CDRH3D16/LDNP-100NC Hersteller : Sumida Corporation 23cdrh3d16ld.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 10uH 30% 100KHz Ferrite 1.07A 0.19Ohm DCR 1515 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH3D16/LDNP-100NC CDRH3D16/LDNP-100NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH3D16_LD.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.07A 190 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 190mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 460mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.07 A
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH3D16/LDNP-100NC CDRH3D16/LDNP-100NC Hersteller : Sumida CDRH5D28-1206401.pdf Fixed Inductors 10uH 1.07A 152ohms