CDRH4D18NP-100NC
CDRH4D18NP-100NC Sumida America Components Inc.
CDRH4D18.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 610MA 200 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 610 mA
auf Bestellung 4800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH4D18NP-100NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 610MA 200 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 610 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH4D18NP-100NC CDRH4D18NP-100NC Hersteller : Sumida CDRH4D18.pdf Power Inductors - SMD 10uH 0.61A 148ohms
auf Bestellung 1980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
CDRH4D18NP-100NC CDRH4D18NP-100NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH4D18.pdf Description: FIXED IND 10UH 610MA 200 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 610 mA
Mindestbestellmenge: 22
CDRH4D18NP-100
CDRH4D18NP-100 CDRH4D18NP-100
Produktcode: 78093
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller : Sumida cdrh4d18-datasheet.pdf Drosseln > Induktivität (Drosseln) leistungs SMD
Nennwert: 10 µH
Genauigkeit: ±30%
Beschreibung und Eigenschaften: Силова, дротяна в броньовому феритовому осерді, 10uH, ±30%, Idc=0.61А, Rdc max/typ=200/148 mOhm, SMD: 5x5mm, h=2.0mm
Typ: CDRH4
Abmessungen: 5,0x5,0мм, h=2,0мм
Робочий струм, А: 0.61A
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH4D18NP-100NC CDRH4D18NP-100NC Hersteller : Sumida Corporation 98043118675120cdrh4d18.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 10uH 30% 100KHz Ferrite 0.61A 0.2Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH4D18NP-100NC Hersteller : Sumida CDRH4D18_Sumida.pdf Дросель SMD, L = 10 мкГн, Idc, А = 0,61, Точн, % = 30, Rdc, мОм = 200, Габ. розм, мм = 4,7 x 4,7 x 2,0, Тексп, °С = -40...+100, Екранування = Так, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктивності Корпус: 4.7x4.7x2.0mm Од. вим: шт