CDRH5D14NP-2R0NC
CDRH5D14NP-2R0NC Sumida America Components Inc.
CDRH5D14.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2UH 3.1A 33.8 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.240" L x 0.228" W (6.10mm x 5.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 33.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 2 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH5D14NP-2R0NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2UH 3.1A 33.8 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.240" L x 0.228" W (6.10mm x 5.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 33.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 2 µH, Current Rating (Amps): 3.1 A.