Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH60D43RNP-6R8MC
CDRH60D43RNP-6R8MC
CDRH60D43RNP-6R8MC Sumida Corporation
cdrh60d43r_ver2.0_e.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 3.45A 0.031Ohm DCR 2424 T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH60D43RNP-6R8MC Sumida Corporation