CDS10ED500GO3 Cornell Dubilier Knowles
MINI-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.311" L x 0.118" W (7.90mm x 3.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.142" (3.60mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm)
Capacitance: 50 pF
Voltage - Rated: 500 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDS10ED500GO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA, Packaging: Bulk, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.311" L x 0.118" W (7.90mm x 3.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.142" (3.60mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm), Capacitance: 50 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CDS10ED500GO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDS10ED500GO3 CDS10ED500GO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MINI-DIPPED.pdf Mica Capacitors 50pF 500V +/- 2%