CDS15FC751GO3 Cornell Dubilier Knowles
MINI-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA
Tolerance: ±2%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.311" (7.90mm)
Capacitance: 750 pF
Voltage - Rated: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDS15FC751GO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.311" (7.90mm), Capacitance: 750 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Weitere Produktangebote CDS15FC751GO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDS15FC751GO3 CDS15FC751GO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MINI-DIPPED.pdf Mica Capacitors 750pF 300V +/- 2%
Produkt ist nicht verfügbar
CDS15FC751GO3 CDS15FC751GO3 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) MINI-DIPPED.pdf Mica Capacitors 750pF 300V +/- 2%
CDS15FC751GO3 CDS15FC751GO3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MINI-DIPPED.pdf Mica Capacitors 750pF 300V +/- 2%