Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > CDV16FF181JO3F
CDV16FF181JO3F
CDV16FF181JO3F Cornell Dubilier - CDE
CD_CDV16-2944629.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 180pF 1kV 5%
auf Bestellung 103 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV16FF181JO3F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 180PF 5% 1KV RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.429" L x 0.150" W (10.90mm x 3.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Lead Spacing: 0.234" (5.94mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm), Capacitance: 180 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV16FF181JO3F CDV16FF181JO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CD-CDV16.pdf Description: CAP MICA 180PF 5% 1KV RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.429" L x 0.150" W (10.90mm x 3.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Lead Spacing: 0.234" (5.94mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm)
Capacitance: 180 pF
Voltage - Rated: 1 kV