CDV16FF331JO3
CDV16FF331JO3 Cornell Dubilier - CDE
CD-CDV16.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 330pF 300V 5% tol
auf Bestellung 98 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV16FF331JO3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.449" L x 0.161" W (11.40mm x 4.10mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Lead Spacing: 0.234" (5.94mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.469" (11.90mm), Capacitance: 330 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Weitere Produktangebote CDV16FF331JO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV16FF331JO3 CDV16FF331JO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CD-CDV16.pdf Description: CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.449" L x 0.161" W (11.40mm x 4.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Lead Spacing: 0.234" (5.94mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.469" (11.90mm)
Capacitance: 330 pF
Voltage - Rated: 1 kV