CDV19FF102JO3
CDV19FF102JO3 Knowles / Illinois Capacitor
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Mica Capacitors MICA 1nF 1KV J
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV19FF102JO3 Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.669" L x 0.252" W (17.00mm x 6.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV19FF102JO3 CDV19FF102JO3 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors MICA 1nF 1KV J
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CDV19FF102JO3 CDV19FF102JO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.669" L x 0.252" W (17.00mm x 6.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Voltage - Rated: 1 kV
auf Bestellung 44 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
CDV19FF102JO3 CDV19FF102JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors MICA 1nF 1KV J