CDV19FF122JO3F
CDV19FF122JO3F Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 1200PF 5% 1KV RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Part Status: Active
Capacitance: 1200 pF
Voltage - Rated: 1 kV
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV19FF122JO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 1200PF 5% 1KV RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Part Status: Active, Capacitance: 1200 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV19FF122JO3F CDV19FF122JO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 1200pF 1kV 0.05%