CDV19FF222JO3
CDV19FF222JO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 2200PF 5% 1KV RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.689" L x 0.311" W (17.50mm x 7.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm)
Capacitance: 2200 pF
Voltage - Rated: 1 kV
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV19FF222JO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 2200PF 5% 1KV RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.689" L x 0.311" W (17.50mm x 7.90mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm), Capacitance: 2200 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Weitere Produktangebote CDV19FF222JO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV19FF222JO3 CDV19FF222JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors MICA 2200PF 1KV J