CDV19FF272JO3
CDV19FF272JO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 2700PF 5% 1KV RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.701" L x 0.339" W (17.80mm x 8.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2700 pF
Voltage - Rated: 1 kV
auf Bestellung 1727 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV19FF272JO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 2700PF 5% 1KV RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.701" L x 0.339" W (17.80mm x 8.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2700 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV19FF272JO3 CDV19FF272JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD_DIPPED-1702530.pdf Mica Capacitors MICA 2700pF 1kV J