CDV19FF332FO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA
Tolerance: ±1%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.720" L x 0.382" W (18.30mm x 9.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 3300 pF
Voltage - Rated: 1 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV19FF332FO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA, Tolerance: ±1%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.720" L x 0.382" W (18.30mm x 9.70mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 3300 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Weitere Produktangebote CDV19FF332FO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV19FF332FO3 CDV19FF332FO3 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) STD_DIPPED-1702530.pdf Mica Capacitors 3300pF 1000V 1% tol.